homeautós túrákfly & drivekörutaknászútnyaralj és láss!Premium selectionvízumkapcsolatrólunk
Tanácsadónk a témában
Pöstyéni Mariann
+36 20 454 1538

Oláh Veronika
+36 20 454 1529

The Ritz-Carlton, Abu Dhabi Grand Canal
Gyönyörűen berendezett, elegáns szálloda privát homokos partszakasszal és hatalmas kerti medencével. Letisztult beltér és gyönyörű kilátás egy helyen.
Ár: 537.900 Ft/fő/5 éj-től
Tovább...

Paradisus Varadero Resort & Spa
Az egyik legelegánsabb szálloda Varaderon. Élvezze a gazdag büféasztalokat, a szórakoztató programokat, és a széleskörű vizisport lehetőségeket!
Ára: 609.600 Ft/fő/héttől
Tovább...

Holiday Inn Kandooma Maldives
Pihenj a kristálytiszta vizű tenger partján, stílusos és modern környezetben. A családi nyaralások számára is remek helyet biztosít, hisz egy több mint 500 négyzetméteres játszótér áll a rendelkezésükre.
Árak: 616.300 Ft/fő/héttől
Tovább...

Olhuveli Beach & Spa Resort
Trópusi környezet, modern szálloda, finom ételek, all inclusive ellátás, fehér homokos tengerpart. Kell ennél több?
Ára: 570.800 Ft/fő/héttől
Tovább...

InterContinental Moorea Resort & Spa
A nem véletlenül híres InterContinental lánc moorea-i helytartója igazi kikapcsolódást nyújt mindenkinek.
Ára: 616.200 Ft/fő/hét + 243.900 Ft illetéktől
Tovább...


The Sun Siyam Iru Fushi 5*

Noonu-Atoll

Fekvése: A szálloda a Noonu-Atoll-on található, ahová kétlépcsős transzfer útján lehet eljutni. Először egy kb. fél órás belföldi repülőjárat Malé és Ifuru reptere között, majd onnan még 45 percnyi motorcsónakázás.

Szolgáltatások: Ez az apró sziget alig 300 méter széltében és 800 méter hosszában, puha, fehér homokos strandja van, ami bámulatos trópusi vegetációt fog közre, melyben mind a növényzet, mind az egzotikus állatvilág olyan légkört teremt, amiben kényelmesen ellazulhatunk. A szállodában található medence, könyvesbolt az olvasni vágyóknak – és nem mellesleg 12, azaz tizenkettő különféle étterem és bár kínálatába kóstolhatunk bele! A nemzetközi és maldív finomságokat felszolgáló „Iru Buffet Restaurant” mellett van az Live-Cooking étkezést kínáló, víz fölé épített exkluziv „Flavours” étterem, ahol ázsiai ínyencségeket kínálnak 16-nál idősebb vendégeknek. Ugyanitt még borospincét is találunk, ahol meghitt gourmet-vacsorát is kéthetünk. A strandon álló „Islander’s Grill” asztalainál megannyi finom, fűszeres grillezett falatok közül választhatjuk ki a számunkra leginkább tetszőtt, míg a „The Trio”-ban a mediterrán konyhába kalauzolnak el minket. A „Bamboo”-ban sushival, a „Bubble Lounge”-ban pedig rengeteg pezsgővel várnak minket. Egzotikus, frissítő koktélokat rendelhetünk a „Reflections Adult Pool & Bar” és a „Fluid Family Pool & Bar” pultjánál, ugyanitt a „Water’s Edge” és „Coffee & Ice-cream Café”-ban fagyizhatunk és kávézhatunk kedvünkre. És ez idáig mind csak az étkezés volt. :)
A szálloda majdnem teljes területén ingyenes Wi-Fi internetelérés biztosított.
A kicsik szórakoztató programokon vehetnek részt a gyerek-klubban reggel 8:30 é este 18:00 óra között.

Ellátás: Reggeli (büfé)
Félpanzió felár ellenében kérhető (+ vacsora).
Teljes panzió is kérhető (az előbbihez + ebéd).
Az a la carte éttermek minden esetben felárasak.

Felárak:
- Félpanziós felár: 28.800 Ft/fő/nap
- Teljes panziós felár: 47.000 Ft/fő/nap
- All inclusive felár: 64.900 Ft/fő/nap

Szobák: Összesen 222 szoba.
Beach Villa: Kb. 125 négyzetméteres szobák modern és kényelmes bútorokkal berendezve, félig nyitott fürdővel, heverővel, klímával és plafonventillátorral, tv-vel, mini-bárral, kávéfőzővel (kapszulák térítés ellenében), széffel.
Deluxe Beach Villa
: Hasonlóak a Beach Villa-khoz, csak egy privát pavilon jár a szobához.
Deluxe Beach Villa + Medence
: 140 négyzetméteres szobák, mint a Beach Villa szobák, hálószobától elválasztható nappalival és egy saját medencével.
Pool Beach Villa
Családosoknak ajánlott nagy méretű, 140 négyzetméteres szobák könnyen elválasztható belső térrel, így a kicsik nem zavarják a szülőket. :) + saját medence.
Water Villa
: 85 négyzetméteres szobák, cölöpökre építve a kristálytiszta víz fölé ugyanolyan berendezéssel, mint a Beach Villa szobák.
Horizon Water Villa
: 90 négyzetméteres szobák, mint a Water Villa szobák, saját pezsgőmedencével és napozóterasszal.
Infinity Water Villa
: 155 négyzetméteres szobák legfeljebb 4 felnőttnek, a sziget nyugati felén, kilátással a festő naplementére. A szoba két hálótérrel és egy közös nappaliból áll + egy pezsgőmedencével és egy Cabanával.

12 évnél fiatalabb gyerekek nem lakhat Water Villaban.

Sportolási lehetőségek: Tollaslabda, biliárd, edzőterem-használat, wind-surf, vitorlázás, katamarán, kite-surf, sznorkel, ping-pong, darts, kézilabda és tenisz. Térítés ellenében: Spa-használat, jóga, meditáció, szauna, vízisí, wakeboard, banánhajó, búvárkodás.

Nászutasoknak: A nászutas párok min. 4. éjszaka foglalása esetén érkezéskor egy üveg bort, gyümölcskosarat, egy félnapos túralehetőséget és egy 50 dollár értékű kupont kapnak a spa-ba. Akik a Pool Beach Villa, vagy az Infinity Water Villa szobába foglaltak, a fentieken felül a szálloda megvendégeli őket egy háromfogásos vacsorával és egy 90 perces páros masszázzsal is, de ebben az esetben nem jár a kupon a spa-ba. Érvényes 12 hónappal a házasságkötés után.

A részvételi díj taralmazza:
- repülőjegyet
- repülőtéri illetéket
- szállást 7 éjszakára
- megadott ellátást
- retúr repülős transzfert
- 24 órás angol nyelvű asszisztenciát

A részvételi díj nem taralmazza:
- sztornobiztosítást
- baleset, betegség, poggyászbiztosítást

Az árak kétágyas elhelyezéssel, a szabad helyek függvényében érvényesek!

Az előfoglalási akicókról érdeklődj munkatársunknál!

Csomagár/fő/7 éj
Deluxe Beach Villában
Hosszabbítás
2021.11.01-12.23.547 800 Ft48 400 Ft
2022.01.09-04.26.
757 300 Ft78 400 Ft
2022.04.27-10.31.547 800 Ft48 400 Ft
Tanácsadónk a témában
Pöstyéni Mariann
+36 20 454 1538

Oláh Veronika
+36 20 454 1529

Mit szólnál ehhez?

Az egyetlen igazi all inclusive, luxus platina szálloda!
Árak: 1.084.300 Ft/fő/héttőltovább...
Korábbi nevén Diva Maldives, a sziget csodálatos környezetben, egy csodás lagúnában fekszik, 104 kilométerre Malétól, ami kb 25 perc repülőút hidroplánnal.
Ár: 1.068.000 Ft/fő/héttőltovább...
Az abszolút luxust keresőknek, azoknak, akiknek lételeme a fehér homokos strand, akik szívesen belekóstolnának a világ bármely konyhakultúrájába!
Árak: 1.261.000 Ft/fő/héttőltovább...